+371 6780 2450    riga@oribalt.com

Izpilddirektors Dr. Florians Bloks un Oto GreitersIzpilddirektors Dr. Florian Block un  Dr. Otto Greither pie krūšutēliem, kuros attēloti Dr. Otto Greither, uzņēmuma dibinātājs, un viņa sieva Thea Greither.

Dr. med. Oto Greiters kopā ar savu sievu, dēlu Oto un ģimenes draudzeniPēc tam, kad Dr. Otto Greither izdevās sevi izārstēt, viņš uzsāka klejotāja dzīvi kā ārsts un pētnieks un lasīja ļoti daudz lekciju. Šajā fotoattēlā ir redzams viņš kopā ar savu sievu, dēlu Otto Greither un ģimenes draudzeni.

Ārstniecības augi no Brukmiles pasaulē

Kopš 1916. gada „Salus” ražo pilienus, tējas un tonizējošos līdzekļus veselības uzlabošanai. Dr. Otto Greither, deviņdesmitgadīgais dibinātāja dēls, vada uzņēmumu jau 70 gadus, un pārveidojis to par vadošu, vidēja lieluma uzņēmumu, Vācijas dabīgo ārstniecības līdzekļu tirgū. Latvijā “Salus” produktus piedāvā SIA “Oriola Rīga”.

Ārsts Dr. Otto Greither pats vairākus gadus slimoja ar nopietnu slimību — līdz brīdim, kad kā dabaszinātnieks viņš atklāja veidu, kā pašam sevi izārstēt. 1916. gadā viņa atrastās „Salus” zāles kļuva par stūrakmeni plašai veselības sistēmai, kas ir balstīta uz dabas spēku.

Dabas radīta veselība un labklājība

Salus bija romiešu veselības un labklājības dieviete — Dr. Otto Greither domāja par savu līdzcilvēku labklājību. Šis koncepts nav mainījies uzņēmuma pēdējo 100 gadu laikā: veselība ir pirmajā vietā. Izmantojot dabas dziednieciskās spējas, „Salus” piedāvā plašu tonizējošo līdzekļu, tēju, pilienu un mikstūru klāstu, kas satur tikai rūpīgi atlasītus ārstniecības augus un sastāvdaļas, kas atbilstīgi iedarbojas un uzsūcas.

Veiksmīga ģimenes uzņēmējdarbība

Dibinātāja dēls vada šo uzņēmumu jau 70 gadu: Dr. Otto Greither lepojas ar to, ka ir izveidojis starptautiski veiksmīgu uzņēmumu, ar augstiem vides aizsardzības standartiem, kā arī, viņš savu rīcību uzskata par pienākumu. Nesen Dr. Florian Block, kas ir precējies ar Dr. Otto Greither mazmeitu Kathrin Greither-Block, pievienojās uzņēmumam, lai atbalstītu viņu, kā izpilddirektors. Kopā ar vairāk nekā 300 darbiniekiem, svinēs jubilejas gadu, un pirmo reizi vēsturē, atvērs savas rūpnīcas vārtus — atvērto durvju dienā 2016. gada 23. jūlijā —, kad rūpnīcā drīkstēs ierasties gan klienti, gan kaimiņi, ģimene un draugi.

Par „Salus”

Ar vairāk nekā 300 darbiniekiem, un ikgadēju pārdošanas apjomu, kas sasniedz 100 miljonus eiro, „Salus” ir viens no Vācijas veselīgās pārtikas nozares tirgus līderiem. Būdams viens no nedaudzajiem dabīgo zāļu ražotājiem Eiropā, „Salus” pats nodrošina lielāko daļu ražošanas procesu — no sēklu sēšanas līdz novākšanai, ražošanai un pildīšanai. Tādējādi „Salus” atbilst visaugstākajiem farmācijas kvalitātes standartiem medicīnā, un bioloģiskās pārtikas standartiem. Izejvielas ir pārsvarā no sertificētām bioloģiskajām saimniecībām. „Salus” pilnībā atsakās no konservantu un mākslīgu aromatizētāju izmantošanas. Kopš 1991. gada, „Salus” audzē ārstniecības augus Čīlē, jo tur ūdenī un gaisā joprojām nav kaitīgu vielu, tādeļ, ka augsne nav piesārņota ar mākslīgo mēslojumu, pesticīdiem un herbicīdiem.

„Salus” grupa sastāv no trim atsevišķiem uzņēmumiem: „SALUS Haus”, „Schoenenberger” un „SALUS Pharma”. Visiem trim uzņēmumiem ir vairākas desmitgades ilga pieredze dabīgo dziedniecisko līdzekļu jomā. „Salus” tika dibināts 1916. gadā, Minhenē, Dr. Otto Greither vadībā, un kopš 1945. gada, to veiksmīgi pārvalda dibinātāja dēls. Mūsdienās „Salus” izstrādājumi tiek eksportēti uz vairāk nekā 60 valstīm visā pasaulē. Vispopulārākie „Salus” grupas produkti ir šķidrais dzelzs preparāts „Floradix”, kā arī „Schoenenberger” svaigās augu sulas. Kopš 1968. gada uzņēmums atrodas Brukmilē, Augšbavārijā.